در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
با شبکه تبلیغاتی سی سی ال می توانید آگهی های رایگان و تبلیغات هدفمند را با حرفه ای ترین ابزار و منابع در اختیار داشته باشید ::: نیازمندی های سی سی ال ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد اسلامی www.samandehi.ir کد شامد : 1-0-65-722717-1-1 و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن و تجارت :::

نیازمندی های رایگان سی سی ال

واگذاری كلینیك دندانپزشكی بیمارستان الزهراء(س) اشتهارد

واگذاری كلینیك دندانپزشكی بیمارستان الزهراء(س) اشتهارد

آگهی رایگان
  • مزایده و مناقصه استعلام بها
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
  •    البرز اشتهارد
  • 321 بازدید
  • قیمت : 3,500,000 تومان

برگ شرايط عمومي

واگذاری کلینیک دندانپزشکی بیمارستان الزهراء(س) از طریق استعلام بهاء

بیمارستان فاطمه الزهراء(س) اشتهارد در نظر دارد باستناد مجوز شماره 2820282 مورخ 05/10/95 معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع داشنگاه البرز، کلینیک دندانپزشکی بیمارستان الزهراء(س) اشتهارد ، را با شرايط ذيل به مدت يك سال تمام شمسي از طريق استعلام بهاء به يكي از اشخاص حقیقی یا حقوقی ذيصلاح که صلاحیت آن توسط اداره کار و معاونت محترم درمان دانشگاه تاییدگردیده در قالب استعلام بهاء (فرآیند) واگذار نمايد. لازم به ذکر است در صورت تائیدیه معاونت محترم درمان دانشگاه و رضایت رئیس بیمارستان از عملکرد طرف دوم (مستاجر)مدت قرارداد تا سه سال قابل تمدید می باشد.

1- متقاضي كتبا اعلام نمايد كه مشمول قانون منع مداخله كاركنان دولت در معاملات دولتي مصوب ديماه 1337 نمي باشد.

2- متقاضي موظف است ظرف مدت 4 روز از تاريخ 21/11/98 لغايت 26/11/98 جهت اخذ مدارك شركت دراستعلام بهاء به امور اداری بیمارستان به آدرس : اشتهارد – بلوار آیت اله خامنه ای – جنب کلانتری شهری – بیمارستان فاطمه الزهراء(س) – امور اداری – مراجعه نمايد و با ارائه معرفی نامه از طرف شرکت با مهر و امضاء و اخذ رسيد، مدارک مربوطه را تحويل گيرند.

3- متقاضي موظف است از تاريخ27/11/98 لغايت 02/12/98 به مدت 6 روز در ساعات اداري نسبت به تحويل كليه اسناد استعلام بهاء به دفترحراست بیمارستان الزهراء(س) اشتهارد به آدرس اشتهارد – بلوار آیت اله خامنه ای – جنب کلانتری شهری – دفتر امور اداری – اقدام و تحویل دهند

4- . بديهي است پيشنهادات مي‌بايستدر فرم های استعلام بهاء تحویلی از اموراداری تکمیل و در پاكت های الف (پیشنهاد قیمت) و ب(مدارک متقاضیان) در بسته و حتما لاک و مهر شده با اخذ رسید تحویل دفتر حراست گردد.

5- شماره تلفن 37722311- 026 - اموراداری بیمارستان جهت پاسخگویی به سوالات مربوطه اعلام مي‌گردد.

در صورتيكه متقاضي شخص حقوقي باشد:

1- تصوير اساسنامه شركت که موضوع دانپزشکی بوده باشد.

2- تصوير آگهي تاسيس درروزنامه رسمي

3- تصوير کلیه آگهي های تغييرات در روزنامه رسمي (درصورتي كه شركت تغييرات داشته باشد) به همراه نام مدیر عامل و لیست اعضاء هیئت مدیره

4- نامه تایید صلاحیت از اداره کار و امور اجتماعی استان البرز

5- مدارک مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره شامل: (الف. اقرارنامه تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی ب. کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان ج. تاییدیه نداشتن تعهد خدمات قانونی (در خصوص رشته های تحصیلی که طرح نیروی انسانی در مورد آنها اجباری است) د. کپی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه )

6- ارائه گواهی حسن سوابق خدمات مرتبط دندانپزشکی با اولویت دندانپزشکی بیمارستانی (در صورت موجود بودن)

7- كپي مفاصا"حساب مالیاتی سال قبل خصوصاً بيمارستان هايي كه در حال حاضر در آنها مشغول فعاليت هستند.

8- آدرس قانوني شركت با شماره تلفن و فاكس امضاء و مهرشده

9- گواهی ارزش افزوده

تذکرالف- برای دریافت اوراق استعلام بهاء شخص دندانپزشک و افراد حقوقی شخص مدیرعامل یا نماینده وی با معرفی نامه معتبر برای دریافت اسناد میتواند مراجعه کند.

تذکرب – ارائه اصل مدرک جهت کپی برابر اصل شدن مدارک ارسالی قبلی ، در زمان عقد قرارداد الزامی است.

تذکرج – مبلغ پیشنهادی نباید کمتر از مبلغ تعیین شده ( 35000.000 ریال معادل سه میلیون و پانصد هزار تومان )کارشناسان منتخب دانشگاه باشد.

- ساير اسناد که باید داخل پاکت گذاشته شود شامل : برگ شرايط عمومي مزايده (3 برگ)، نمونه قرارداد (9 برگ)، فرم استعلام بهاء (1برگ) كه بايد تمامي صفحات توسط متقاضي مهر و امضاء شده باشد با قيد عبارت (رویت شد مورد قبول است).

تذکر1: برنده استعلام بهاء موظف است اصل کليه مدارک مورد نياز در پاکت را ظرف مدت 24 ساعت پس از تعیین برنده به واحد مربوطه تحويل نمايد.

-داخل پاكت باید:

مبلغ پيشنهادي با عدد و حروف به صورت خوانا با امضاء مقام مجاز و مهر شركت / امضاء و مهر شخص متقاضی در فرم پيشنهاد قيمت (الف) نوشته شود و در پاكت قرارداده شود.

تذكر 1 رقم پيشنهاد به عدد و به حروف نوشته شود جهت تعيين برنده مزايده رقم نوشته شده به حروف ملاك عمل خواهد بود.

ساير شرايط:

1- به پيشنهادات مبهم، مشروط و پيشنهاداتي كه بعد از موعد مقرر ارائه گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

2- بیمارستان در رد و يا قبول هريك از پيشنهادات مختار است.

3- مدارك ارسالي مسترد نخواهد شد.

4- در صورت ارائه اطلاعات خلاف واقع شخص يا شركت مورد نظر رد صلاحيت مي گردد.

5- نتيجه استعلام بهاء به برنده ابلاغ خواهد شد و برنده موظف است از تاريخ ابلاغ ظرف مدت ده روز به استثناء ايام تعطيل نسبت به سپردن تضمين حسن انجام معامله اقدام و قرارداد را امضاء نمايد. در غير اينصورت از فرد دوم دعوت دعوت خواهد شد. و برنده اول حق هرگونه اعتراضی را در این زمینه از خود سلب و ساقط می نماید.

6- درصورتي كه تعداد شركت كننده حائز شرايط (حداقل ممكن) يك شركت كننده باشد، بیمارستان در بازگشايي پاكات شركت كننده مختار خواهد بود و در صورتي كه قيمت پيشنهادي مناسب باشد بیمارستان مي تواند نسبت به انتخاب ايشان بعنوان برنده مزایده اقدام نمايد.

7- در صورت دريافت تذكر يا اخطار كتبي (عدم رضایت) بابت طرف قرارداد بودن با دانشگاه و واحدهاي تابعه آن متقاضي حق شركت دراستعلام بهاء را نخواهد داشت و در صورت شرکت نیز از باز کردن پاکات ایشان خودداری خواهد شد.

توضيح: ساعات اداری بیمارستان از روز شنبه تا روز چهارشنبه ساعت 8 لغايت14:30 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 13:30 می باشد

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان