در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
با شبکه تبلیغاتی سی سی ال می توانید آگهی های رایگان و تبلیغات هدفمند را با حرفه ای ترین ابزار و منابع در اختیار داشته باشید ::: نیازمندی های سی سی ال ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد اسلامی www.samandehi.ir کد شامد : 1-0-65-722717-1-1 و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن و تجارت :::

نیازمندی های رایگان سی سی ال

ماژول فیبرنوری

ماژول فیبرنوری

آگهی رایگان
  • لوازم الکترونیکی رایانه مودم و تجهیزات شبکه
  • قیمت کل : توافقی
  • نوع : فروشی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
  •    تهران تهران
  • 155 بازدید

فروش ویژه ماژول های فیبرنوری سینگل مود GLC-LH-SM به قیمت گذشته
فروش مدیا کانورتر D-Link از نوع مبدل سیگنال اترنت به فیبر نور چند حالته و بالعکس (Media Converter) است که برای انتقال روی بستر فیبر نوری در فرستنده (توسط مبدل فرستنده) و تبدبل سیگنال نوری به سیگنال خروجی در گیرنده (توسط مبدل گیرنده) استفاده می شود.
ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود سیسکو GLC-LH-SM این ماژول دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد که این ویژگی برای کار در هر دو حالت های MultiMode و SingleMode مناسب است.1000BASE-LX / LH SFP ، با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد و به تعداد و به قیمت گذشته موجود است
همچنین سوییچ های سیسکو همراه با گارانتی
مدیا کانورتر DMC-515 SC به قیمت سال گذشته موجودی تعداد
ماژول فیبرنوری GLC-LH-SM موجودی به تعداد به قیمت سال گذشته
برای برقراری ارتباط:
09359274629
021-26752794

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان