سوراخ شدن و پاره شدن لباس ها در ماشین لباسشویی یکی از عمده مشکلاتی است که برای هر کسی رخ داده است که در این مطلب قصد داریم به شما دلایل آن را بگوییم .

یکی از اولین مشکلات می توان به استفاده نادرست از مایع سفید کننده و مواد حاوی کلر اشاره کرد . که دو مورد را در استفاد از مایع سفید کننده باید در نظر بگیرید تا به لباس هایتان در لباسشویی آسیب نرسد و پاره یا سوراخ نشود :

نکته اول : از مایع سفید کننده بیش از حد استفاده نکنید .

 قرار گرفتن مواد سفید کننده بر روی پارچه لباس ها باعث فرسایش الیاف آنها می شود ، از ایین رو بهتر است مقدار کمی از سفید کننده ها را استفاده کنید و قبل از ریختنشان در این دستگاه ، انها را با کمی آب مخلوط کنید . لباسشویی ال جی  همراه با ویژگی هایی که دارد یکی از بهترین دستگاه هایی می باشد که از سوراخ شدن و پاره شدن لباس ها در ماشین لباسشویی جلوگیری می کند .

نکته دوم : مایع سفید کننده را در محغظفه مخصوص آن بریزید .

از ریختن مواد سفید کننده و کلردار در محفظه مربوط به پودر خودداری کنید تا از ورود آنها به دیگ لباسشویی با شروع شستشو جلوگیری شود . توصیه می کنیم این موارد را تنها در قسمت مخصوص خودشان بریزید تا در انتهای شستشو اضافه شوند .

یکی از دیگر نکته ها و مشکلات می توان به تنظیمات اشتباه برنامه شستشو اشاره کرد . میزان درجه و همچنین تعداد دور از مسائل مهم شسشتو در لباسشویی هیتاچی هستند . برای جلوگیری از صدمات احتمالی ، باید هر لباس را متناسب با جنس و نوع آن بر مبنای اختصاص یافته آن به صورت جداگانه شستشو داد .